Apie mus

GPAVC yra geležinkelio riedmenų ir geležinkelių infrastruktūros sistemų atitikties vertinimo,  geležinkelio specialistų mokymo bei egzaminavimo kompanija. Bendrovė įsteigta 2008 m. ir per visą veiklos laikotarpį įvairiems klientams padėjo įgyvendinti daugybę geležinkelių infrastruktūros statybos, rekonstrukcijos, riedmenų gamybos bei modernizavimo projektų. Geležinkelio įmonėms ir geležinkelių infrastruktūros valdytojams padėjo išugdyti reikiamos kompetencijos geležinkelių transporto specialistus.

VIZIJA

Tapti geležinkelių transporto sistemų ir riedmenų atitikties vertinimo bei geležinkelių transporto specialistų ugdymo paslaugų lyderiu Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

VERTYBĖS

  • Atsakomybė – gebėjimas valdyti projektus, ieškoti racionalių sprendinių sudėtingose situacijose, siekti geriausio rezultato klientui.
  • Vertės kūrimas – mes padarysime viską, kad mūsų paslauga sukurtų didžiausią vertę klientui.
  • Pasitikėjimas – platus klientų tinklas ir glaudūs santykiai su jais yra mūsų išskirtinumas ir svarbiausias kritinis sėkmės faktorius.
  • Kompetencija – pas mus dirba geriausi ir didžiausią patirtį geležinkelių transporto sektoriuje, turintys darbuotojai, kurie savo žiniomis  ir darbu  kokybiškai įgyvendins bent kokio sudėtingumo
  • Profesionalumas – kiekvienas mūsų atliktas darbas bei įgyvendintas projektas, išugdytas geležinkelių transporto specialistas – tai nauja rekomendacija ateities klientams ir projektams, impulsas mūsų verslo plėtros smagračiui.
  • Lyderystė – tai suvokiame ne tik kaip didžiausią, bet ir kaip geriausią reputaciją sektoriuje turinčią įmonę.
© 2024 gpavc.lt Privatumo politika